20. edycja konkursu fotograficznego Beskidy w kadrze zatrzymane

Organizatorzy konkursu fotograficznego Beskidy w kadrze zatrzymane zapraszają do brania udziału w jubileuszowej – XX edycji. Kategorie tematycznego tegorocznej odsłony konkursu to: wspomnienie oraz flora i fauna. Konkurs trwa do 3 września, do tej daty należy składać zdjęcia, które będą podlegać ocenie. Fotografie powinny być wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

O konkursie

Warto zaznaczyć, że konkurs ma charakter otwarty i każdy amatorski fotograf może wziąć w nim udział. Wykonane fotografie należy złożyć w Biurze Oddziału PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem Konkurs fotograficzny lub wysłać pocztą. Termin ostateczny to 3 września. Szczegóły konkursu fotograficznego znajdują się w jego regulaminie i na stronie: BESKIDZKIE KOŁO PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH – Plan zajęć 2019 (przewodnicy.beskidy.pl)

Organizatorzy

Konkurs Beskidy w kadrze zatrzymane jest organizowany przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. Stefana Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej.

Nagrody dla najlepszych prac

Oczywiście autorzy najlepszych zdjęć zostaną wyróżnieni i czekają na nich nagrody rzeczowe. Najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na stronie internetowej konkursu.

Informacje na temat konkursu
UM Bielsko-Biała

Więcej informacji z bielska na naszej stronie.

Źródło: UM Bielsko-Biała

5 1 głos
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze