4. Festiwal Aktywności Kulturalnej: koncerty, warsztaty i atrakcje dla całej rodziny
29 sierpnia14:00 do 18:00 odbędzie się IV edycja Festiwalu Aktywności Kulturalnej, organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Teodora Heneczka. Wydarzenie zapowiada się jako propozycja dla całych rodzin, ze stoiskami twórców, warsztatami i atrakcjami dla dzieci.
Najważniejsze informacje:
- Data i godziny: 29 sierpnia, godz. 14:00–18:00.
- Miejsce: przy Spółdzielczym Domu Kultury, ul. Kazimierza Wielkiego 1, Piekary Śląskie.
- Atrakcje: stoiska twórców, warsztaty, kiermasz książek używanych oraz bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci.
Spotkaj lokalnych twórców
Na terenie przy Spółdzielczym Domu Kultury powstaną specjalne stoiska, gdzie będzie można porozmawiać z regionalnymi artystami. Wiele oferowanych przedmiotów to wyroby ręcznie wykonane, powstające z pasją. To również okazja, by bezpośrednio wesprzeć twórców z naszego regionu i nabyć unikatowe prace.
Warsztaty i kiermasz książek
Organizatorzy zaplanowali serię warsztatów przygotowanych przez piekarskich bibliotekarzy i animatorów. Zajęcia pozwolą na twórcze spędzenie czasu. Równocześnie działać będzie kiermasz książek używanych, gdzie miłośnicy literatury mogą znaleźć interesujące tytuły.
Dla rodzin i najmłodszych
Festiwal jest wydarzeniem rodzinnym. Dla dzieci przewidziano bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie, które zapewnią zabawę na świeżym powietrzu. Warto wziąć ze sobą rodzinę i spędzić popołudnie na łonie kultury oraz dobrej zabawy.
IV Festiwal Aktywności Kulturalnej w Piekarach Śląskich to okazja do bliższego poznania oferty kulturalnej regionu. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału i wspólnego świętowania twórczości lokalnej.




Komentarze (0)