Bezpłatne seminarium dla firm: szansa na rozwój w ramach Śląskiej Sieci Rozwoju Przedsiębiorczości
Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na bezpłatne seminarium w ramach projektu „Śląska sieć rozwoju przedsiębiorczości”, skierowane do początkujących firm z województwa śląskiego. Spotkanie ma pomóc w korzystaniu z usług doradczych projektu oraz w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania wsparcia.
Najważniejsze informacje:
- Termin seminarium: 18 września, godz. 9.30–13.30.
- Uczestnicy: mikro, małe i średnie firmy działające nie dłużej niż 3 lata z województwa śląskiego.
- Rejestracja: do 15 września br. do godz. 12, poprzez przesłanie formularza na adres wsparcie.rozwoj@fgsa.pl.
Do kogo skierowane jest szkolenie?
Seminarium adresowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich firm z terenu województwa śląskiego. Warunek uczestnictwa to prowadzenie działalności gospodarczej nie dłużej niż 3 lata. Organizatorzy stawiają na nowe przedsiębiorstwa. To propozycja dla firm, które szukają praktycznych narzędzi rozwoju.
Co będzie na programie?
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z usług doradczych oferowanych w ramach projektu. Omówione zostaną zasady przygotowania Indywidualnego Planu Rozwoju (IPRo) oraz sposób wypełniania wniosku o voucher. Przewidziano także część informacyjną, panel pytań i odpowiedzi oraz konsultacje indywidualne.
Seminarium będzie też okazją do zapoznania się z ofertą Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Częstochowie oraz zasadami współpracy z akredytowanymi wykonawcami usług rozwojowych. Prelekcje poprowadzą przedstawiciele Funduszu Górnośląskiego SA, Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
Gdzie i jak się zapisać?
Spotkanie odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Seminarium zaplanowano na 18 września w godzinach 9.30–13.30. Udział jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Rejestracja prowadzona jest do 15 września br. do godz. 12 poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e‑mail: wsparcie.rozwoj@fgsa.pl. Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony drogą e‑mailową. Jak wynika z informacji Regionalnej Izby Przemysłowo‑Handlowej w Częstochowie, organizatorzy proszą o terminowe zgłoszenia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
Na bazie informacji Regionalnej Izby Przemysłowo‑Handlowej w Częstochowie.




Komentarze (0)