REKLAMA

Bieg Dzika — fotorelacja wrzesień 2025: zwycięzcy, emocje i najlepsze zdjęcia

Opublikowane przez: Marcin Hojka

Za nami wrześniowa odsłona Biegu Dzika — lasy w Panewnikach odwiedziły setki biegaczy. Na starcie dzisiaj pojawiło się około ponad 240 osób, a większość ruszyła w trasę o godzinie 11.

Twoja reakcja:
REKLAMA

Najważniejsze informacje:

  • Na starcie dzisiaj stanęło około ponad 240 osób.
  • Uczestnicy wybierali od 1 do 4 okrążeń; na mecie czekał poczęstunek.
  • Kolejne starty w cyklu zaplanowano na: 12 października, 16 listopada i 14 grudnia.

Duża frekwencja i dobra pogoda

Frekwencja dopisała. Organizatorzy odnotowali około ponad 240 osób na linii startu. Było zielono i ciepło. Trochę parno. Mimo to większość zawodników wyglądała na zadowoloną.

Trasy, kategorie i atmosfera

Większość uczestników to biegacze, choć nie brakowało też osób w kategorii nordic walking. Część ograniczyła się do jednego okrążenia. Inni ukończyli po 2, 3 lub 4 kółka. Na mecie wszystkich witał poczęstunek. Uśmiechy na twarzach mówiły same za siebie.



Co dalej w cyklu Bieg Dzika

Do końca roku pozostały jeszcze trzy starty w ramach kultowego katowickiego cyklu. Organizatorzy zaplanowali kolejne biegi na 12 października, 16 listopada i 14 grudnia. Miejsca wciąż są dostępne dla chętnych.

Drugą galerię z wrześniowego Panewnickiego Dzikiego Biegu znajdziecie niebawem na portalu silesia.info.pl.

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA