Bielsko-Biała: Warsztaty lotnicze dla młodzieży od 9 sierpnia

Aeroklub w Bielsku-Białej we współpracy z miastem przygotował serię warsztatów dla dzieci i młodzieży. Warsztaty lotnicze odbędą się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty lotnicze?

Organizatorzy zaplanowali wydarzenie tak, aby jak najwięcej czasu poświęcić uczestnikom. Pierwsze zajęcia odbędą się 9 sierpnia i aż do 30 września będą się odbywać w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 9.00 do 10.30 oraz od 11.00 do 12.30.

Co czeka na nas na miejscu?

Warsztaty lotnicze potrwają półtorej godziny, a w ciągu tego czasu uczestnicy zwiedzą modelarnię lotniczą na terenie Aeroklubu, gdzie zobaczą modele swobodnie latające i zdalnie sterowane. W trakcie zajęć czeka na nich również wizyta w hangarze szybowcowym i samolotowym z możliwością wejścia do kabiny szybowca i samolotu. Podczas zajęć instruktorzy będą opowiadać o historii produkcji szybowców w Bielsku-Białej, a także o wybitnych sportowcach lotniczych Aeroklubu.

Wstęp bezpłatny!

Warsztaty lotnicze nie wymagają żadnego wkładu finansowego, aby w nich uczestniczyć. Wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc dla każdych zajęć jest ograniczona. Aby zgłosić chęć uczestnictwa należy wypełnić i przesłać formularz na adres mailowy: warsztatyabb@epba.pl. Oryginał zgłoszenia oraz potwierdzenie terminu przez organizatora upoważnia do uczestnictwa w warsztatach wraz z rodzicem/opiekunem w wybranym terminie.

Formularz (link z strony UM Bielsko-Biała): Formularz zgłoszeniowy DOC

Źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz też: Katowice: Mężczyzna dotkliwie pobił kobietę. Skończyła w szpitalu.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze