REKLAMA

Cieszyn: Imprezy na weekend 16-18 stycznia

Opublikowane przez: Joanna Respondek

Mieszkańcy Cieszyna i okolicznych miejscowości będą mieli w najbliższy weekend bogaty wybór wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Od piątku do niedzieli w mieście odbędą się spektakle teatralne, spotkania autorskie, warsztaty arteterapii oraz widowiskowe pokazy mappingu na ratuszu miejskim.

Twoja reakcja:
REKLAMA

Najważniejsze informacje:

  • Przez cały weekend będą wystawiane Jasełka Tradycyjne w Teatrze im. A. Mickiewicza
  • Każdego dnia odbędą się pokazy mappingu na ratuszu o godzinie 18:30 i 19:30
  • W sobotę rano można wziąć udział w biegu Parkrun Cieszyn lub warsztatach arteterapii

Piątek pełen spotkań i kultury

Piątkowy wieczór rozpocznie się o godzinie 17:00 od przedstawienia Jasełka Tradycyjne w Teatrze im. A. Mickiewicza. W tym samym czasie w Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie odbędzie się spotkanie autorskie z Antoniną Tosiek, które będzie dotyczyć książki „Przepraszam za brzydkie pismo. Pamiętniki wiejskich kobiet”.

O godzinie 17:30 w lokalu Kornel i Przyjaciele zaplanowano spotkanie z prof. Ryszardem Koziołkiem pt. „Świat w oczach sąsiadki”. Wieczór zakończy się muzyką w Klubie Studenckim Portal o 18:00, gdzie odbędzie się Piątkowy Portal z muzyką.

Sobotni poranek dla aktywnych

Sobota rozpocznie się już o godzinie 9:00 od Parkrun Cieszyn na alei J. Łyska przy stadionie. W tym samym czasie w Jogaland będą prowadzone warsztaty arteterapii „Soul Art Journey”. Popołudnie przyniesie kolejne przedstawienie Jasełek Tradycyjnych o 16:00, a wieczorem o 20:00 w Klubie Studenckim Portal przy ulicy Bielskiej 66 odbędzie się impreza Electrologia.

Niedzielne zakończenie weekendu

Niedzielny program będzie nieco skromniejszy. O godzinie 16:00 po raz kolejny wystawione zostaną Jasełka Tradycyjne w teatrze, a o 17:00 w Domu Narodowym w Cieszynie będzie można obejrzeć retransmisję koncertu André Rieu „Wesołych Świąt”.



Mapping na ratuszu przez cały weekend

Każdego dnia weekendu mieszkańcy będą mogli podziwiać widowiskowy mapping na Ratuszu Miejskim o godzinie 18:30 i 19:30. Dodatkowo o godzinie 19:00 podobne przedstawienie odbędzie się w CIT Czeski Cieszyn przy Hlavni 1a.

Źródło: Cieszyn

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA