REKLAMA

Dąbrowa Górnicza: Nieruchomości gruntowe do najmu i dzierżawy — lista ofert

Opublikowane przez: Marcin Hojka

Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej poinformował o udostępnieniu wykazu nieruchomości gruntowych przeznaczonych do oddania w najem lub dzierżawę na okres do 3 lat. Dokument został wydany zarządzeniem nr 1200.2025 z dnia 30.10.2025 r.

Twoja reakcja:
REKLAMA

Najważniejsze informacje:

  • Wykaz nieruchomości dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego.
  • Dotyczy oddania w najem lub dzierżawę na okres do 3 lat, zgodnie z zarządzeniem nr 1200.2025 z dnia 30.10.2025 r.

Gdzie można zapoznać się z wykazem

Jak wynika z informacji opublikowanej przez urząd, wykaz został zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: najem nieruchomości. Dodatkowo dokument został wywieszony na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21.



Co zawiera dokument

Opublikowany materiał to wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem lub dzierżawę. Wykaz jest objęty zarządzeniem Prezydenta Miasta nr 1200.2025 z dnia 30.10.2025 r. i oznaczony sygnaturą: Wykaz – ZPMDG 1200.2025z 30.10.2025.

Jak postępować dalej

Osoby zainteresowane ofertą powinny zapoznać się z treścią wykazu w BIP lub na tablicy ogłoszeń. Dokument zawiera informacje o przeznaczeniu nieruchomości oraz o okresie umów — do 3 lat. Dalsze kroki i warunki najmu lub dzierżawy znajdują się w materiałach udostępnionych przez urząd.

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA