GKS Katowice: Wdowiak, Jirka i Zrel’ák w programie „PoGadajmy o GieKSie”

Opublikowane przez: Grzegorz Ratajczyk
2 min czytania

GKS Katowice zaprasza kibiców na kolejne spotkanie z cyklu „PoGadajmy o GieKSie”, które odbędzie się we wtorek 27 stycznia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na Arenie Katowice. Gośćmi będą Mateusz Wdowiak i Erik Jirka - nowi piłkarze katowickiego klubu, a dołączy do nich Adam Zrel’ák.

Najważniejsze informacje:

  • Spotkanie z zawodnikami GKS-u Katowice odbędzie się 27 stycznia o 18:00
  • Wejściówki dostępne tylko dla posiadaczy karnetów od 26 stycznia o 10:00
  • Kibice będą mogli zdobyć autografy i zrobić zdjęcia z piłkarzami

Ekskluzywne spotkanie dla karnetowiczów

Wstęp na spotkanie wymaga pobrania darmowej wejściówki w systemie biletowym GieKSy. Klub przewidział jednak ograniczenia - uprawnieni do pobrania wejściówki są wyłącznie kibice posiadający karnety. W ten sposób GKS docenia swoich najwierniejszych fanów.

Początek dystrybucji wejściówek zaplanowano na poniedziałek 26 stycznia o godz. 10:00. Bilety można pobrać na stronie bilety.gkskatowice.eu lub osobiście w GIEKSA FANSTORE w Galerii Katowickiej na 2 piętrze.

Okazja do bliższego poznania piłkarzy

Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby poznać lepiej zawodników pierwszej drużyny. Kibice będą mieli możliwość zdobycia autografów i zrobienia wspólnych zdjęć z piłkarzami. To kolejne wydarzenie z cyklu, które pozwala na bezpośredni kontakt między klubem a jego fanami.

Organizatorzy przypominają o ograniczonej liczbie miejsc w sali konferencyjnej, dlatego zachęcają do szybkiego pobrania wejściówek.

Źródło: GKS Katowice

Twoja reakcja:

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA