Jastrzębie-Zdrój: Kolorowy festyn przyciąga rodziny na rynek
Tradycją Jastrzębia-Zdroju stała się barwna impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. MOSiR zaprasza w sobotę, 23 sierpnia, od godziny 16:00 na teren Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, gdzie przewidziano atrakcje dla całych rodzin.
Najważniejsze informacje:
- Impreza organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
- Start: sobotę, 23 sierpnia, od godziny 16:00.
- W programie m.in. cztery wyrzuty proszków holi, piana party i animacje dla najmłodszych.
Co dokładnie przygotowano?
Na uczestników czeka prawdziwa eksplozja barw i zabawy. Podstawą wydarzenia będą cztery wyrzuty proszków holi, które będzie można zakupić na miejscu. Dodatkowo przewidziano piana party, energetyczną muzykę oraz animacje takie jak zaplatanie warkoczyków.
Atrakcje dla najmłodszych
Program imprezy układany jest pod najmłodszych jastrzębian. Dlatego na terenie wydarzenia nie zabraknie rozrywek dedykowanych dzieciom: ogromnych baniek mydlanych oraz równie ogromnych klocków konstrukcyjnych. Będą też drobne usługi i zabawy, które angażują najmłodszych.
Gdzie i kto organizuje?
Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, a udział jest otwarty dla wszystkich mieszkańców. Zaproszenie dotyczy każdej rodziny szukającej kolorowego zakończenia wakacji.




Komentarze (0)