Jaworzno: Przedświąteczne spotkanie w warsztacie terapii zajęciowej
W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jaworznie odbyło się przedświąteczne spotkanie, które wypełniły tradycyjne jasełka, świąteczne życzenia oraz wspólne kolędowanie. Gospodarzem wydarzenia była Monika Włodarczyk-Raczek, która powitała gości i podkreśliła wagę takich zebrań dla budowania lokalnej wspólnoty.
Najważniejsze informacje:
- Przedświąteczne spotkanie wypełniły jasełka i wspólne kolędowanie.
- W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele miasta i instytucji: m.in. Artur Dzikowski i Maciej Stanek.
- Wydarzenie było okazją do podziękowań za całoroczną pracę i podkreślenia roli Warsztatu w wsparciu osób z niepełnosprawnościami.
Świąteczny program i atmosfera
Spotkanie rozpoczęło się od występu artystycznego. Tradycyjne jasełka wprowadziły uczestników w bożonarodzeniowy nastrój. Było radośnie. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania, które integrowało wszystkich przybyłych.
Goście i przemówienia
Gospodynią wydarzenia była Monika Włodarczyk-Raczek, Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej. Powitała gości i zwróciła uwagę na znaczenie takich spotkań dla wzmacniania relacji. W spotkaniu udział wzięli między innymi: Artur Dzikowski – Zastępca Prezydenta Miasta, Maciej Stanek – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Jerzy Piętoń – Zastępca Przewodniczącego Terenowej Sekcji NSZZ „Solidarność” Miasta Jaworzna oraz Anna Wyka – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Padły serdeczne życzenia. Pojawiły się też podziękowania za całoroczną pracę.
Rola Warsztatu w lokalnej społeczności
Spotkanie stało się okazją do przypomnienia roli Warsztatu Terapii Zajęciowej w codziennym wspieraniu osób z niepełnosprawnościami. Podkreślono znaczenie kultywowania świątecznych tradycji oraz budowania wspólnoty. To element integracji i wsparcia. Wydarzenie pokazało także wdzięczność za zaangażowanie pracowników i uczestników placówki.




Komentarze (0)