Jaworzno: Szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych o przepisach i koncesjach
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie zaprasza przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych na praktyczne szkolenie, które odbędzie się 5 września 2025 r. w Urzędzie Miejskim przy ul. Grunwaldzkiej 33 (Sala Obrad). Spotkanie ma przypomnieć zasady odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu oraz omówić aktualne przepisy prawne.
Najważniejsze informacje:
- Data i czas: 5 września 2025 r., 8:50–11:00.
- Miejsce: Urząd Miejski, ul. Grunwaldzkiej 33 (Sala Obrad).
- Potwierdzenie udziału do 3 września 2025 r. pod numerami 32 618 17 64, 32 618 17 79 lub na sg-op@um.jaworzno.pl.
O czym będzie szkolenie
Celem spotkania jest uporządkowanie i odświeżenie wiedzy z zakresu odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu. Organizator przypomina, że program szkolenia obejmuje omówienie obecnych przepisów prawnych i praktyczne wskazówki dla sprzedawców. To okazja, aby upewnić się, że działalność prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi regulacjami.
Dla kogo jest to spotkanie
Zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Jaworzna. Spotkanie będzie przydatne zarówno dla właścicieli lokali, jak i pracowników obsługi. Przyda się praktyczne podejście. Wiedza pozwoli ograniczyć ryzyko naruszeń prawa.
Jak potwierdzić udział
Organizator prosi o potwierdzenie udziału do 3 września 2025 r. Można to zrobić telefonicznie: 32 618 17 64 lub 32 618 17 79. Alternatywnie potwierdzenie należy wysłać na adres e‑mail: sg-op@um.jaworzno.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę punktu, lokalizację i godzinę.
Gdzie szukać dodatkowych informacji
W razie wątpliwości można kontaktować się bezpośrednio z organizatorem. Więcej informacji o działalności urzędu znajduje się na stronie Urząd Miejski w Jaworznie.




Komentarze (0)