Jutro Familokowe Love w Świętochłowicach — jedz, baw się i pomagaj lokalnej społeczności
Jutro w sercu Świętochłowic odbędzie się IV Jarmark Wielkoduszny Familokowe Love — wydarzenie łączące śląską atmosferę, muzykę i domowe przysmaki z pomocą dla potrzebujących. Organizatorzy zapraszają całe rodziny na popołudnie pełne atrakcji i dobrej energii.
Najważniejsze informacje:
- Gdzie i kiedy: plac przed siedzibą Fundacji, ul. Kubiny 5, Świętochłowice; sobota, 23 sierpnia, godz. 14:00–17:00.
- Atrakcje: śląska muzyka na żywo, kawa, domowe lody i wypieki oraz regionalne specjały.
- Cel zbiórki: datki zostaną przeznaczone na budowę „Domu, który stawia na nogi” — wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami, Seniorów, samotnych matek i młodzieży wychodzącej z opieki zastępczej.
Co będzie się działo na jarmarku?
Na uczestników czeka bogaty program. Zagra śląska muzyka na żywo. Będą też stoiska z napojami i słodkościami — aromatyczna kawa, domowe lody i wypieki. Można spodziewać się lokalnych smaków i klimatów; w materiałach promocyjnych wymieniono m.in. tradycyjne przekąski i słodkości w regionalnym dialekcie.
Pomoc przez wspólne działanie
Organizatorzy podkreślają, że jarmark to nie tylko zabawa. Wszystkie zebrane datki zostaną przeznaczone na budowę „Domu, który stawia na nogi”. Projekt ma wspierać osoby z niepełnosprawnościami, Seniorów, samotne matki w trudnej sytuacji oraz młodzież wychodzącą z opieki zastępczej. Jak mówią organizatorzy: „Pragniemy, aby było to święto całych rodzin – z sercem, dla serc„.
Gdzie i o której się spotykamy?
Jarmark odbędzie się na placu przed siedzibą Fundacji, ul. Kubiny 5 w Świętochłowicach. Start o 14:00, zakończenie przewidziane jest na 17:00. To krótka, intensywna impreza na świeżym powietrzu, zaprojektowana jako popołudniowe spotkanie dla rodzin i sąsiadów.




Komentarze (0)