Kolejny transfer Ruchu Chorzów. Ruch pozyskał nowego bramkarza.

Zarząd Ruchu Chorzów niedawno ogłosił nowy transfer. W ten wtorek umowę z Ruchem podpisał bramkarz zespołu Podhala Nowy Targ Maciej Styrczula.

Na 10 dni przed rozpoczęciem sezonu II ligi działacze Ruchu Chorzów dokonali kolejnego transferu. We ten wtorek roczny kontrakt podpisał Maciej Styrczula, z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Bramkarz miał przejść do chorzowskiej drużyny już zimą, końcowo Ruch nie doszedł do porozumienia z zarządem zespołu Podhala Nowy Targ, w którym bramkarz w ubiegłym sezonie był podstawowym zawodnikiem.

  • Bardzo się cieszę, ze mogę dołączyć do zespołu Niebieskich. Z jednej strony jest to dla mnie duże wyróżnienie, a z drugiej wyzwanie, które na pewno daje motywację do pracy na treningach. Jestem podekscytowany tym, jak wielu kibiców ma Ruch, ilu ludzi pomaga i wspiera ten klub – powiedział zawodnik, cytowany przez klubowy portal.

Aktualnie w kadrze Chorzowian na rundę jesienną jest trzech bramkarzy. Podstawowy to Jakub Bielecki, o miejsce w składzie walczy także wciąż dość chimeryczny 19-letni Tomasz Nowak.

Piłkarzem Niebieskich jest także najbardziej doświadczony Kamil Lech. Bramkarz ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w Warcie Gorzów Wlkp. Aktualnie golkiper szuka klubu, do którego mógłby zostać wypożyczony.

źródło: wp.pl

Zobacz też: 31. lipca odbędzie się Piknik Rodzinny w Katowicach

5 1 głos
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze