Policja apeluje po nocnej tragedii: mężczyzna prawie został przejechany
Śląska policja apeluje o pomoc ws. nocnego, śmiertelnego wypadku w Rudach niedaleko Raciborza. Ofiarą jest 41-letni mężczyzna, a funkcjonariusze poszukują osób, które mogły być świadkami zdarzenia lub przejeżdżać tamtędy nocą.
Najważniejsze informacje:
- Ofiarą wypadku jest 41-letni mężczyzna.
- Do zdarzenia doszło na ul. Rybnickiej w Rudach, poza terenem zabudowanym.
- Policja z Raciborza prosi o kontakt osoby, które mogły być świadkami lub tamtędy przejeżdżały nocą.
Okoliczności zdarzenia
Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem na ul. Rybnickiej w Rudach. Miejsce zdarzenia znajduje się poza terenem zabudowanym. Policjanci z Raciborza otrzymali zgłoszenie o sprawie tuż przed północą, a zawiadomił ich kierowca, który tam jechał.
Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że na ciele mężczyzny były ślady mogące świadczyć, iż leżał on na jezdni i wtedy mógł zostać przejechany.
Policja prosi o informacje
Funkcjonariusze prowadzą czynności i poszukują sprawcy lub sprawców wypadku. Szczególnie interesują ich osoby, które mogły nocą przejeżdżać tą trasą lub widzieć coś niepokojącego.
„Każdy, nawet drobny szczegół, może pomóc w ustaleniu dokładnych okoliczności tragedii”
Co teraz
Policja apeluje o kontakt wszystkich, którzy mają informacje mogące pomóc w śledztwie. Poszukiwani są zarówno świadkowie, jak i osoby, które mogły rejestrować zdarzenie kamerą samochodową lub widziały w nocy coś istotnego.
Więcej informacji można znaleźć na stronie głównej RMF24.pl.




Komentarze (0)