Poręba: Mikołaj z Laponii zaskoczył dzieci na sali gimnastycznej
Do nietypowego treningu doszło w Szkole Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Porębie — na boisku pojawił się Święty Mikołaj, który przyjechał ponoć prosto z Laponii, by wspólnie bawić się z dziećmi. W miniony czwartek odbył się trening z rodzicami, podczas którego rozdawano prezenty i tworzoną była prawdziwie świąteczną atmosferę.
Najważniejsze informacje:
- Święty Mikołaj odwiedził trening w Szkole Podstawowej nr 1 w Porębie.
- W miniony czwartek w zajęciach uczestniczyli także rodzice, co miało zacieśnić więzi rodzinne.
- Organizatorzy ze School Football rozdali prezenty i zaprosili na kolejne treningi.
Mikołaj na boisku — zabawa i prezenty
Na salę weszła postać z białą brodą. Dzieci przywitały go radośnie. Jak informują przedstawiciele School Football, Święty Mikołaj stanął na bramce, chętnie przybijał z młodymi zawodnikami „piątki” i rozdawał prezenty. Celem wizyty było przede wszystkim zwiększenie uśmiechu i dobrej zabawy wśród uczestników.
Rodzinna formuła treningu
Trening miał nietypowy charakter. Organizatorzy podkreślają, że idea polegała na podarowaniu rodzinom wyjątkowego czasu. Dlatego w zajęciach oprócz dzieci brali udział także ich rodzice, co przyczyniło się do stworzenia świątecznej atmosfery na boisku.
„Dzięki Wam – naszym wspaniałym zawodnikom i niezastąpionym rodzicom – stworzyliśmy prawdziwie świąteczną atmosferę na boisku” — mówią przedstawiciele School Football.
Coraz większa liczba dzieci, jak dodają organizatorzy, zostawia Świętemu również słodkie ciasteczka wraz z listami, co stało się dodatkową inspiracją do takiej wizyty.
Organizatorzy podsumowują i zapraszają dalej
Przedstawiciele School Football nie kryją dumy ze swoich młodych zawodników i wdzięczności wobec rodziców za wsparcie. Trener Tomasz Kołodziejczyk zapowiada kontynuację zabaw i treningów:
„Świąteczna przygoda dopiero się zaczyna!” — mówi z uśmiechem Tomasz Kołodziejczyk, trener School Football.
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na kolejne zajęcia, obiecując więcej atrakcji i rodzinnej atmosfery.




Komentarze (0)