Potrącenie na wiadukcie w Śląskiem — kobieta ranna, służby w akcji
Przed godz. 5:00 w sobotę na wiadukcie drogi krajowej nr 94 w Sosnowcu doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia; na miejscu występują utrudnienia w ruchu.
Najważniejsze informacje:
- Na wiadukcie drogi krajowej nr 94 w Sosnowcu doszło do śmiertelnego potrącenia.
- Do zdarzenia doszło przed godz. 5:00 w sobotę, na wysokości elektrociepłowni.
- Jeden pas ruchu w stronę Katowic jest nieprzejezdny; policja apeluje o ostrożność.
Co się wydarzyło
Na wiadukcie drogi krajowej nr 94 w Sosnowcu doszło do tragicznego zdarzenia — według przekazu śląskiej policji miało miejsce śmiertelne potrącenie kobiety. Miejsce opisano jako odcinek na wysokości elektrociepłowni. Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku.
Utrudnienia na DK94
Po zdarzeniu jeden pas ruchu w stronę Katowic jest nieprzejezdny. Ruch odbywa się utrudniony. Służby proszą kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wydawanych poleceń.
„Prosimy o ostrożność i stosowanie się do poleceń służb”
Śledztwo i dalsze informacje
Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniają przyczyny oraz przebieg zdarzenia. Więcej informacji z regionu można znaleźć na stronie głównej serwisu RMF24.pl.




Komentarze (0)