Raków Częstochowa: Zajęcia sportowe łączące dzieci z dziadkami
W Rakowie organizowane są wyjątkowe zajęcia sportowe, które połączą dzieci z ich dziadkami. Wydarzenie odbędzie się dziś przy ulicy Ludwika Zamenhofa 23 w godzinach od 16:00 do 18:00, oferując rodzinom aktywny sposób spędzenia wspólnego czasu.
Najważniejsze informacje:
- Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat
- Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje zapisywanie się mailowo
- Wydarzenie finansowane z 1,5% podatku dochodowego
Sportowe popołudnie dla całej rodziny
Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji i sporą dawkę radości dla uczestników wszystkich pokoleń. Inicjatywa ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych oraz wzmacnianie więzi międzypokoleniowych poprzez wspólne uprawianie sportu.
Udział w zajęciach mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 13 lat wraz ze swoimi dziadkami. To doskonała okazja, by starsze pokolenie mogło podzielić się swoim doświadczeniem, a młodsze – energią i entuzjazmem do aktywności fizycznej.
Jak się zapisać na zajęcia
Chociaż wstęp jest bezpłatny, zainteresowani muszą wcześniej zgłosić swój udział. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby chcące wziąć udział w sportowym popołudniu powinny wysłać wiadomość na adres: [email protected]. Szczegółowe zasady uczestnictwa można znaleźć w regulaminie wydarzenia.
Finansowanie z podatków mieszkańców
Całość wydarzenia została sfinansowana ze środków pochodzących z 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych. To pokazuje, jak ważne jest przekazywanie części podatku na cele społeczne – dzięki temu możliwe są takie inicjatywy, które służą lokalnej społeczności i promują zdrowy tryb życia.
Źródło: Raków Częstochowa




Komentarze (0)