Rolkowy dzień dziecka 2021 w Rudzie Śląskiej

Już za trochę ponad tydzień w kalendarzu nastąpi święto wszystkich dzieci. 1 czerwca w Rudzie Śląskiej na dzień dziecka MOSiR zorganizuje rolkowe wydarzenie. Impreza odbędzie się na kochłowickich plantach, gdzie chętni będą mogli wziąć udział w darmowych warsztatach jazdy na rolkach.

Dzień Dziecka dla każdego

Mówiąc o dniu dziecka myślimy o najmłodszych z nas, ale w końcu każdy – nawet dorosły – jest dzieckiem. Podczas „Rolkowego Dnia Dziecka” w zabawie i warsztatach będą mogli wziąć udział wszyscy, którzy wyrażą na to chęć. Zarówno Ci młodzi jak i dorośli.

Nauka jazdy na rolkach

– Serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu rolkowego z inauguracją w Dzień Dziecka na Plantach Kochłowickich. Startujemy z cyklem warsztatów z podstaw nauki jazdy na rolkach, podstaw freestyle slalomu oraz podstaw freeskat’u

Dowiadujemy się z strony MOSiR Ruda Śląska

Warsztaty dotyczące nauki jazdy na rolkach zostaną poprowadzone przez instruktorki Break The Borders.

Będzie wiele atrakcji dla dzieci, ale oczywiście zapraszamy także rodziców. Bardzo chętnie nauczymy podstaw freestyle slalomu oraz podstaw freeskat’u także dorosłych. Zapraszamy!

mówi Karolina „Ruda” Sobczak z Break The Borders.

Harmonogram wydarzenia

  • 17:00 – Rozpoczęcie wydarzenia.
  • 17:15 – Pokazy freestyle slalom na rolkach.
  • 17:30 – Warsztaty z podstaw nauki jazdy na rolkach, podstaw freestyle slalomu oraz podstaw freeskat’u.
  • 18:30 – Gry i zabawy na rolkach.
  • 19:00 – Konkursy z nagrodami.
  • 20:00 – Zakończenie imprezy.

Jak widać podczas imprezy będzie co robić i każdy znajdzie coś dla siebie. Warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, czyli zabraniu ze sobą kasku i ochraniaczy. Podczas wydarzenia osoby biorące udział zobowiązane są do noszenia kasku oraz ochraniaczy.
„Wydarzenie ma charakter dobrowolny, uczestnicy biorą pełną odpowiedzialność za siebie oraz swoje pociechy” – Informują organizatorzy na stronie MOSiR Ruda Śląska

Zobacz też: Budżet Obywatelski 2022 w Rudzie Śląskiej

Źródło: UM Ruda Śląska

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze