REKLAMA

Siemianowice Śląskie: Środy z KSeF — szkolenia w Urzędzie Skarbowym dla księgowych i przedsiębiorców

Opublikowane przez: Marcin Hojka

Urząd Skarbowy w Siemianowicach Śląskich kontynuuje cykl szkoleń „Środy z KSeF” poświęconych elektronicznym fakturom. Kolejne, trzecie spotkanie poruszy praktyczne kwestie wystawiania i otrzymywania faktur w systemie.

Twoja reakcja:
REKLAMA

Najważniejsze informacje:

  • Od przyszłego roku wchodzi obowiązek wystawiania e-faktur dla wszystkich podatników.
  • Trzecie szkolenie z cyklu odbędzie się 8 października 2025 roku w godzinach 10.00–12.00; temat: Wystawianie i otrzymywanie faktur w KSeF.

O czym będą szkolenia?

Szkolenia odbywają się w ramach cyklu „Środy z KSeF” i dotyczą praktycznych aspektów korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Uczestnicy poznają procedury wystawiania i otrzymywania faktur w systemie. Zajęcia mają charakter stacjonarny i są prowadzone w Urzędzie Skarbowym w Siemianowicach Śląskich.

Terminy i rejestracja

Trzecie spotkanie zaplanowano na 8 października 2025 roku, w godzinach 10.00–12.00. Prosi się o przesłanie potwierdzenia chęci uczestnictwa najpóźniej do godziny 12.00 dnia poprzedzającego spotkanie na adres: sekretariat.us.siemianowice.slaskie@mf.gov.pl. Uwaga: ten obowiązek nie dotyczy osób, które zadeklarowały już udział w szkoleniach.

Dlaczego warto wziąć udział?

Od przyszłego roku wchodzi w życie obowiązek wystawiania e-faktur dla wszystkich podatników, zarówno czynnych, jak i zwolnionych z VAT, w ramach KSeF. Szkolenie daje możliwość przygotowania się do nowych regulacji i zadania pytań bezpośrednio ekspertom Urzędu.



Informacje o kolejnych spotkaniach będą publikowane na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w zakładce: Wiadomości – Środy z KSeF. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Piotrem Pindurem: p_pindur@um.siemianowice.pl, tel. (32) 7605306, oraz z Jarosławem Adamkiewiczem z Urzędu Skarbowego w Siemianowicach Śląskich.

Więcej informacji o KSeF znajduje się także na stronie Ministerstwa Finansów: informacje o KSeF na stronach Ministerstwa Finansów.

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA