Sprawa Piotra Pietrzaka trafi do Fundacji Zaginieni

Fundacja Zaginieni to stosunkowo młoda organizacja zajmująca się pomocą rodzinom osób zaginionych. Mimo to, w skład zarządu i wolontariuszy wchodzi wiele osób mających spore doświadczenie w tematyce zaginięć. I właśnie na to liczą rodzina i znajomi Piotra Pietrzaka, który zaginął z początkiem 2020 roku w Sochaczewie. Fundacja ma wrócić do wydarzeń sprzed półtorej roku i nadać sprawie nowy bieg.

Przypomnijmy, Piotr Pietrzak po raz ostatni widziany był 23 stycznia 2020 roku pod przedszkolem córki w Sochaczewie. Był ranek, około 8:20. Nic nie wskazywało na to, że przez najbliższe 18 miesięcy nikt nie natknie się na ślad zaginionego. Dwa dni później znaleziono samochód Pietrzaka w Wyszogrodzie. Okazało się, że ktoś próbował go podpalić. Psy podjęły trop, jednak po nieco ponad kilometrze go straciły. Przed znalezieniem samochodu, uchwyciły go kamery jednej ze stacji benzynowych. Niestety, obraz nie pozwolił na zidentyfikowanie kierowcy ani ewentualnych pasażerów. Mimo kilkukrotnego przeczesywania terenu i dna pobliskiej Wisły, nadal nie ma śladu po Piotrze.

Fundacja Zaginieni pomoże?

Rodzina i przyjaciele Piotra za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony internetowej pisały listy do zaginionego, licząc, że te, ukrywając się z dala od domu zdecyduje się na powrót. Niestety, nie przyniosło to skutku. Bliscy nie odpuszczają, a ich nadzieje na nowo może rozpalić Fundacja Zaginieni, która ma zbadać całą sprawę. Fundacja składa się przede wszystkim z młodych ludzi, którzy dzięki motywacji i prężnemu działaniu podejmuje się coraz większej ilości misji. Ta najnowsza ma skierować ich do Sochaczewa, gdzie po raz ostatni Piotr Pietrzak żegnał się z córką.

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Piotra Pietrzaka, powinien skontaktować się z Fundacją Zaginieni lub najbliższą jednostką policji.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze