REKLAMA

Winoturystyka pociągiem: degustacje wina i malownicze trasy

Opublikowane przez: Marcin Hojka

Pociąg do Valtic wyruszy z Czeskiego Cieszyna w sobotę 4 października. Na wyjazd zapraszają Śląskie Stowarzyszenie Kolejowe, Cieszyński Szlak Wina oraz Euroregion Śląsk Cieszyński.

Twoja reakcja:
REKLAMA

Najważniejsze informacje:

  • Wyjazd pociągiem z Czeskiego Cieszyna w sobotę 4 października.
  • Trasa prowadzi do Valtic na Morawach.
  • Organizatorami są: Śląskie Stowarzyszenie Kolejowe, Cieszyński Szlak Wina i Euroregion Śląsk Cieszyński.

Szczegóły wyjazdu

Jak wynika z przekazanych informacji, wyjazd zaplanowano na sobotę 4 października. Punkt startowy to Czeski Cieszyn. Trasa prowadzi do Valtic na Morawach. To propozycja dla osób szukających nietypowej, tematycznej wycieczki. Organizatorzy określają ją jako wyjątkową.



Kto zaprasza na pokład

Na wyjazd zapraszają trzy podmioty: Śląskie Stowarzyszenie Kolejowe, Cieszyński Szlak Wina oraz Euroregion Śląsk Cieszyński. To one poinformowały o planowanym pociągu i są odpowiedzialne za jego organizację.

Komu może odpowiadać taka wycieczka

To propozycja dla miłośników podróży koleją. Również dla osób zainteresowanych regionem Moraw. Wyjazd łączy elementy transportu i turystyki tematycznej. Krótko mówiąc: niecodzienna forma zwiedzania.

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA