Wodzisław Śląski: Spotkanie organizacji pozarządowych w CAS o współpracy i wsparciu
Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjno-konsultacyjne. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 listopada br. o godz. 18:00 w siedzibie placówki przy ul. Styczyńskiego 2.
Najważniejsze informacje:
- Spotkanie ma formę informacyjno-konsultacyjną i jest skierowane do lokalnych organizacji pozarządowych.
- Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany projekt Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2026.
- Uczestnicy będą mogli zgłaszać opinie i propozycje dotyczące współpracy z samorządem.
O czym będzie spotkanie
Na spotkaniu zaprezentowany zostanie projekt Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2026. To okazja, by poznać założenia dokumentu i sprawdzić, jak w praktyce ma wyglądać współpraca między samorządem a trzecim sektorem. Informacyjno-konsultacyjny charakter wydarzenia oznacza, że przedstawione materiały nie są ostateczne.
Możliwość zgłaszania propozycji
Spotkanie będzie również przestrzenią do wymiany opinii. Organizacje mogą zgłaszać własne propozycje i uwagi. To szansa, by wpłynąć na kształt zasad współpracy i na rozwój lokalnych inicjatyw. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusji i wspólnego wypracowania rozwiązań.
Gdzie i kiedy
Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Centrum przy ul. Styczyńskiego 2. Rozpoczęcie zaplanowano na czwartek, 13 listopada br. o godz. 18:00. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji.




Komentarze (0)