REKLAMA

Żory: Debata o przyszłości instytucji kulturalnych i strategii rozwoju

Opublikowane przez: Marcin Hojka

Organizatorzy zapraszają na cykl spotkań pod nazwą SALONY KULTURY, poświęcony dyskusji o przyszłości i strategicznych kierunkach rozwoju instytucji kulturalnych w Żorach. Rejestracja dla uczestników trwa do 3 listopada 2025 r..

Twoja reakcja:
REKLAMA

Najważniejsze informacje:

  • SALONY KULTURY to zaproszenie do otwartej dyskusji o roli instytucji kulturalnych.
  • Rejestracja dla uczestników trwa do 3 listopada 2025 r. — formularz dostępny online.

O czym będzie rozmowa

Celem spotkań jest analiza i wypracowanie kierunków rozwoju dla lokalnych instytucji kultury. To przestrzeń do wymiany opinii. Organizatorzy chcą zbudować strategiczną wizję, która odpowie na wyzwania współczesności.

Kto może wziąć udział

Zaproszenie adresowane jest do osób związanych z kulturą. To m.in. dyrektorzy instytucji, pracownicy domów kultury, artyści oraz mieszkańcy zainteresowani przyszłością oferty kulturalnej w Żorach. Dyskusja ma charakter otwarty i praktyczny.



Jak się zarejestrować

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod poniższym linkiem. Formularz rejestracyjny SALONY KULTURY. Pamiętaj, że rejestracja trwa do 3 listopada 2025 r.

Warto zgłosić się wcześniej. Liczba miejsc może być ograniczona. Organizatorzy zachęcają do aktywnego udziału i współtworzenia rekomendacji dla lokalnej polityki kulturalnej.

Komentarze (0)

Twój email nie będzie widoczny dla innych.
0/2000
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne artykuły:

REKLAMA