Bielsko-Biała: Karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym. 4 osoby ranne.

21 maja na skrzyżowaniu Partyzantów z Bora Komorowskiego i Andersa około godz. 15 zderzyła się karetka pogotowia ratunkowego oraz samochód osobowy. Na miejscu był potrzebny śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Są 4 ranne osoby, w tym jedna ciężko.

Podano, że al. Andersa jechała karetka pogotowia na sygnale w kierunku osiedla Złotych Łanów. Na skrzyżowaniu zderzyła się ona z Volkswagenem Golfem. Prowadzone jest śledztwo, aby dowiedzieć się kto jest sprawcą.

https://www.bielsko.info/wiadomosci/27560-wypadek-z-udzialem-karetki-trwa-akcja-ratunkowa-duze-utrudnienia-bielsko-biala

Karetka jechała do pacjenta. Był w niej lekarz, ratownik oraz oczywiście kierowca. Właśnie wtedy młoda kobieta oraz ich pojazd mieli się zderzyć. Najgorzej z wypadku wyszła kobieta, której potrzebna była reanimacja. Na pomoc przyleciało LPR (Lotnicze Pogotowie Ratunkowe) z Krakowa.

Akcja ratowników zakończyła się sukcesem. Każdy kto brał udział w wypadku, został przetransportowany do szpitala, aby wykonać potrzebne badania (dwoje do Szpitala w Żywcu i kolejne dwie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej). W transporcie poszkodowanej pomogło pogotowie lotnicze.

Czynności dochodzeniowe trwały kilka godzin. Spowodowało to utrudnienia na drodze do godziny 19.

Źródło: https://www.bielsko.info/

Zobacz także: 10 stacji napraw rowerowych w Tychach zostało zniszczonych

5 1 głos
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze