Jak doprowadzić nieruchomość do stanu przed pożarem?

Pożary mogą być szczególnie niszczące dla Twojego domu lub firmy. Gdy wozy strażackie odjadą, twoja nieruchomość prawdopodobnie ucierpi nie tylko w wyniku pożaru i dymu, ale także rozległych szkód wodnych i powodzi spowodowanych działaniami gaśniczymi. Specjaliści od sprzątania po pożarach posiadajć specjalistyczne szkolenie w zakresie naprawy szkód po pożarze i zalaniu oraz doświadczenie, aby szybko posprzątać i przywrócić dom do stanu sprzed pożaru. Mogą również usuwać wszechobecny zapach dymu i głęboko czyścić sadzę z tapicerki i dywanu. 

Nie można lekceważyć traumy i zakłóceń spowodowanych przez pożar w każdym domu lub firmie. Dlatego tak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji w szybkim reagowaniu na sytuację kryzysową.

Zespoły Sprzątania po pożarach są przeszkolone i doświadczone w usuwaniu i odbudowie szkód pożarowych. Obejmuje to stosowanie odpowiednich specjalistycznych technik i delikatne ich wdrażanie, w razie potrzeby współpracę z innymi ekspertami w celu wdrożenia i zarządzania skutecznym planem odzyskiwania.

Czyszczenie i renowacja szkód pożarowych

Usługi firmy są przygotowane do szybkiego reagowania na pożar, 24 godziny na dobę. Nasze zespoły dysponują odpowiednią odzieżą ochronną, sprzętem i środkami czyszczącymi, aby od razu rozpocząć pracę. Opracowano solidne procedury BHP, w tym oceny ryzyka i deklaracje metod (RAMS), potrzebne do wejścia i pracy w środowiskach niebezpiecznych w wyniku pożaru. Nasze zespoły współpracują z klientami i ich przedstawicielami, w tym z firmami ubezpieczeniowymi, w celu oceny rodzaju i dotkliwości szkód pożarowych oraz podjęcia precyzyjnych działań niezbędnych do radzenia sobie z nimi.

Firmy te pomagają zidentyfikować przedmioty, które można uratować oraz te, które są tak bardzo zniszczone, że trzeba je zutylizować. Odwożą także uszkodzone przedmioty do autoryzowanego miejsca w celu ich bezpiecznej utylizacji.

Używa się specjalistycznych technik i materiałów czyszczących, aby dokładnie wyczyścić powierzchnie dotknięte dymem i sadzą.

Czyszczenie uszkodzeń dymu i sadzy

Uszkodzenia powodowane przez dym i sadzę z pożarów mogą powodować jedne z największych i najdłużej utrzymujących się problemów w nieruchomościach mieszkalnych i biznesowych. Miliardy maleńkich cząstek sadzy, które są toksyczne dla ludzi i wywołują kwaśną reakcję w kontakcie z wilgocią, co powoduje uszkodzenia korozyjne prawie każdej powierzchni. Dlatego czyszczenie uszkodzeń z sadzy i dymu jest tak ważnym i pilnym zadaniem, nawet w miejscach, w których osady sadzy mogą nie być od razu widoczne.

Zespoły firmy są przeszkolone w zakresie technik głębokiego czyszczenia przy użyciu najnowszych profesjonalnych środków czyszczących. Oznacza to, że mogą wykonać to drobiazgowe zadanie do poziomu, którego nie można oczekiwać od konwencjonalnych środków czyszczących.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze