Off Festival Katowice przełożony na 2022 r.

Off Festival Katowice odbędzie się dopiero w weekend sierpnia 2022 roku – poinformowali w piątek jego organizatorzy. W tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club! – podali na swojej stronie internetowej.

„Wszyscy pragniemy powrotu muzyki, koncertów i spotkań w takiej formie, jaką pamiętamy sprzed pandemii. Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy… ale dziś jeszcze musimy poczekać. Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal, o jakim marzymy i jakiego chcecie” – napisali.

„Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru – musimy zaproponować wam spotkanie za rok” – dodali.

OFF Festival Katowice w tym roku się nie odbędzie. Jest nowa data

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2022. Ci, którzy już kupili karnety na ten lub poprzedni rok, nie muszą się martwić – te z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.

„Już przygotowujemy dla Was edycję 2022, ale jeśli ktoś będzie chciał się z nami spotkać przy muzyce w wiadomym terminie, tam gdzie zawsze, będzie miał taką możliwość” – można przeczytać w komunikacie, zapowiadającym, że muzyka w tym roku zabrzmi w ramach nowej formuły OFF Country Club. „Zaprosimy was na koncerty w plenerze, w doskonale wam znanej Dolinie Trzech Stawów, na początku sierpnia – niebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu” – piszą organizatorzy.

OFF Festival odbywa się cyklicznie od 2006 roku – najpierw w Mysłowicach, od 2010 w Katowicach. Na Śląsku w poprzednich latach gościli między innymi Iggy Pop, Slowdive, Lush, Foals, Suede, M.I.A., PJ Harvey, Feist, Swans, Run the Jewels, Neutral Milk Hotel, Belle & Sebastian, Superorganism, The Jesus And Mary Chain, Jarvis Cocker, Godspeed You! Black Emperor, The Smashing Pumpkins, Mazzy Star, The Flaming Lips, Anna Calvi, Zbigniew Wodecki, Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, The National, Daughters oraz wielu innych artystów, głównie reprezentujących muzykę alternatywną.

źródło : muzyka.interia.pl

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze