Katowice: Zniszczyli myjnię samochodową. Poszukuje ich policja.

Poszukiwani są mężczyźni, którzy zniszczyli myjnię samochodową. Katowicka policja jeszcze nie ustaliła ich tożsamości, dlatego prosi o pomoc. Mieli oni zalać wodą panele sterujące.

Zdjęcia podejrzanych zostały opublikowane przez policję. Wszystko wydarzyło się 28 lutego 2021 roku przy ulicy Ossowskiego 5.

– Podejrzewane osoby na terenie myjni zniszczyły dwa pulpity sterujące wraz z wrzutnikami monet poprzez zalanie ich wodą. Wartość strat oszacowano na kwotę 1,4 tys. złotych – mówi policja policja i publikuje wygląd podejrzanych z myjni.

Pierwszy mężczyzna: włosy koloru ciemnego, krótko ścięte, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru ciemnego, nie posiada maseczki na twarzy.

Drugi mężczyzna: na głowie założona czapka z daszkiem koloru ciemnego, ubrany w kurtkę koloru ciemnego – rozpięta, pod kurtką posiada ubrania koloru ciemnego z napisem koloru żółtego na wysokości klatki piersiowej, nie posiada maseczki na twarzy.

Trzeci mężczyzna: włosy krótkie koloru ciemnego, kurtka koloru szarego – rozpięta, na tyle kurtki widoczny symbol „4F” koloru białego, pod kurtką posiada ubrania koloru ciemnego z napisami koloru białego na wysokości klatki piersiowej, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru szarego, nie posiada maseczki na twarzy.

– Osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 85 139 00, 47 85 139 20 – wypowiadają się policjanci z Katowic.

Źródło: eska.pl

Zobacz także: strefa-rozwoju-inwestycji-i-aktywizacji-zawodowej-powstanie-w-bytomiu

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze