Akcja charytatywna. Można kupić płyty z piosenkami gwiazd, które śpiewają dla ciężko chorej Iwony Glazer z Kluczborka

Angelika Piznal z Bielska-Białej autorską piosenką „Pałac” wspiera zbiórkę funduszy na rzecz Iwony Glazer z Kluczborka. Utwór został zrealizowany na potrzeby charytatywnego albumu „Serce dla serca”. Pomysłodawcami oraz inicjatorami projektu są Krzysztof Rydzelewski i Dariusz Gajda, wielokrotnie nagradzani za zaangażowanie wolontariackie.

Angelika Piznal jest mieszkanką Bielska-Białej i ponad miesiąc temu ukazał się jej autorski utwór pt. „Pałac”, który został nagrany na potrzeby projektu charytatywnego „Serce Dla Serca”. Pomysłodawcami projektu są Pan Krzysztof Rydzelewski oraz Pan Dariusz Gajda. W akcję są zaangażowani także telewizje TVP3 i TVP3 Opole.

Utwór „Pałac” autorstwa Angeliki znajduje się na płycie charytatywnej, którą można nabyć na Allegro. Cały dochód z płyty zostanie przeznaczony dla Iwonki. Piosenki prezentowane na płycie są z różnych dziedzin muzyki – od popu aż po muzykę klasyczną. W akcję włączyli się tacy artyści jak: Kayah, Irena Santor, Maja Kapłon, ich Troje, Izabela Trojanowska, Roberto Cresca czy Golec uOrkiestra.

Płytę można zakupić poprzez wejście w poniższy link

https://allegro.pl/oferta/serce-dla-serce-10486651508

O akcji charytatywnej

Celem Akcji charytatywnej jest zebranie 5 milionów złotych dla Iwonki, która chcę żyć normalnie. Dlatego by jej w tym pomóc, organizatorzy projektu „Serce dla serca”. Natomiast Iwona Glazer ma 33 lata. Od dzieciństwa choruje na wyjątkowo zaawansowaną postać kifozy piersiowo-lędźwiowej. Jest to schorzenie kręgosłupa, które powoduje jego deformację, a w konsekwencji ucisk na płuca. Jej sytuację pogarsza osteoporoza, która osłabia dodatkowo jej układ kostny. Iwona Glazer od dzieciństwa przeszła już cały szereg operacji. W szpitalach spędziła całe miesiące, wielokrotnie była intubowana, podłączona do koncentratorów tlenu, zakuwana w gorsety ortopedyczne.

Jak pomóc?

Oprócz zakupu płyty można kobiecie pomóc również wpłacając pieniądze na poniższą zrzutkę. Każda złotówka się liczy.

https://www.siepomaga.pl/iwona-glazer

Zobacz też: Gliwice: Wyścigi samochodowe ,,Złomki” na giełdzie w Ligocie Zabrskiej.

5 1 głos
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze