Gliwice: Ciekawa wystawa dla najmłodszych, ale też dla starszych.

Wszystko co jakiś czas mija i się zmienia. Dlatego, aby nie przegapić okazji warto udać się na wystawę, która pozwoli wrócić to dzieciństwa i spędzić wspólnie wolny czas.

Jest to możliwość spędzenia czasu wspólnie z rodziną i znajomymi, zamiast siedzenia przed ekranem telewizora lub komputera. W jednej gliwickiej galerii handlowej do końca listopada będzie można zobaczyć wystawę, która pozwoli nam powspominać stare czasy. W każdej witrynie można znaleźć coś, co spowoduje, że cofniemy się w czasie.

Wielu ludziom brakowało możliwości pójścia do galerii czy muzeum w czasie pandemii. Dlatego właśnie po zniesieniu tego obostrzenia, wielu ludzi ustawia się w kolejkach.

”Osiem lat temu, podczas tworzenia pierwszych ekspozycji, byłem ciekaw jak wiele rzeczy można zbudować z klocków. Już wtedy byłem przekonany, że odwzorowując rzeczywistość, można z nich stworzyć niemal wszystko. Z roku na rok się o tym przekonuję. Także dzięki zwiedzającym, dla których aspekt estetyczny, techniczny czy sentymentalny jest tu niezmiernie ważny” – wypowiada się Rafał Szymański, pomysłodawca i twórca wystawy Inwazja Gigantów w Gliwicach i Europie.

Można znaleźć tam takie budowle jak: Bazylika Świętego Piotra czy Kolumnada Berniniego. Znajdą się też postacie z bajek, sportu oraz popkultury. Będzie też możliwe zrobienie sobie zdjęcia z oryginalnym tłem.

Organizatorzy zadbali o to, aby i młodsi ,i starsi dobrze bawili się podczas wystawy oraz chcieli, aby w czasie pandemii można było się zrelaksować.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze