NOWE LOTY Z PYRZOWIC. ZMIANY NA LATO 2021.

Polskie Linie Lotnicze zapowiedziały cztery wakacyjne połączenia z lotniska w Pyrzowicach. Do dawniej ogłoszonych kierunków dodano miejsca takie jak Samos, Barcelonę, Aktion i Kalamatę.

W grudniu ubiegłego roku ogłoszono osiem kierunków na wakacje w 2021 roku. Do tego doszły nowe obszary, na których będzie można spędzić tegoroczne wakacje. Do celu podróży będzie można dotrzeć za pomocą Boeinga 737-800 lub 737 Max 8.

Pierwszy lot z Katowic LOT-u odbędzie się 18 czerwca oraz celem lotu będzie grecka wyspa- Samos. Ten lot jest możliwy w piątki do dnia 24 września. Dzień później rozpoczyna się połącznie do Barcelony, które dopuszczalne będzie w każdą sobotę do 2 października. Na Aktion będzie można dostać się od 3 czerwca w każdą niedzielę do 3 października. Czwartą możliwością jest Kalamata, na którą będzie można się wybrać od 22 czerwca do 28 września.

Daty pozostałych lotów ogłoszonych w grudniu można znaleźć poniżej: Ateny (od 3 czerwca do 3 października) , Burgas (od 28 maja do 2 października), Korfu (od 29 maja od 2 października), Majorka (od 2 czerwca do 29 września), Olbia (od 2 czerwca do 29 września), Rodos (od 29 maja do 2 października ), Saloniki (od 2 czerwca do 29 września) i Warna (od 1 czerwca do 1 października).

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/

5 1 głos
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze