Do Wodnego Parku Tychy wracają największe atrakcje po 223 dniach

Po 223 dniach powracają największe atrakcje Parku. Wracają między innymi ekstremalne zjeżdżalnie z pionowym startem, basen z falami, strefa z wodnymi zabawkami dla najmłodszych, a także atrakcje z okazji Dnia Dziecka i wakacji. Park otworzy się 28 maja.

 Po poluzowaniu obostrzeń wracamy już od piątku 28 maja. Cieszymy się, bo branża basenowa była pierwszą zamykaną i jest odmrażana jako ostatnia. Wszystkie nasze atrakcje będą znów dostępne, od strefy sportowej, przez Sauny Książęce, interaktywne edukatorium – Wodną Akademię, relaksujące SPA Książęce, symulator oceanicznych fal dla surferów po strefę rekreacji, która niezmiennie cieszy się największą popularnością wśród naszych gości – mówi Zbigniew Gieleciak, Prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach, zarządcy tyskiego aquaparku.

Aquapark w Tychach zamierza działać w pełnym reżimie sanitarnym dla bezpieczeństwa klientów – Tak jak od czerwca do października ubiegłego roku, tak i teraz spełniamy wszystkie rygorystyczne obostrzenia. W pierwszym okresie po otwarciu będzie obowiązywał limit gości – 50% maksymalnego obłożenia obiektu, w całym obiekcie rozmieszczone są pojemniki z płynem do dezynfekcji, maseczki obowiązkowe będą w strefie wejścia oraz szatniach. Cyklicznie dezynfekowane będą również powierzchnie wspólne, takie jak szafki, transpondery, poręcze, uchwyty czy ławki – zapowiada Aneta Dąbrowska, Wiceprezes RCGW S.A.

Aquapark ma również inne plany oprócz powtórnego otwarcia  – Przygotowujemy niespodzianki z okazji Dnia Dziecka, m.in. bezpłatne wejściówki i lody dla dzieci, atrakcje na wakacje oraz oczekiwane przez dzieci i rodziców Wodne Półkolonie. W tym roku zaproponujemy też naszym gościom nowe otwarcie strefy gastronomicznej o nazwie „Wyspa Smaków”.  Coś dla siebie znajdą także tyscy seniorzy, dla których kontynuowany będzie program „Druga godzina gratis”. Już wkrótce przedstawimy nowy harmonogram imprez saunowych, które cieszyły się ogromną popularnością – wylicza Wiceprezes RCGW S.A.

Wodny Park Tychy otworzy się 28 maja o godzinie 12.00. Szczegóły otwarcia można znaleźć na stronie parku

źródło: tychy.info

Zobacz też: Sucha Góra: Nowy wóz bojowy dla strażaków warty ponad 700 tysięcy złotych.

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze