Najlepszy masaż w Bytomiu

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu masażu Afrodyta w Bytomiu. Odpręż się po ciężkim tygodniu pracy lub załagódź doskwierające Ci bóle. Umów się na masaż już dziś.

Zapraszamy Panie i Panów…do wyjątkowego miejsca, gdzie w atmosferze blasku świec, przy orientalnej muzyce można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się spokojem , przyjemnościami jakie przynoszą przez nas MASSAGE. Nasze masażystki zadbają o to abyś wyszedł w pełni zadowolony i odprężony. Salon Masażu Afrodyta to miejsce, które pozwoli zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia, zaznać pełnego relaksu i odpoczynku oraz przywrócić ciału sprawność fizyczną i bardzo dobrą energię oraz harmonię między ciałem a umysłem.

Najlepszy salon masażu w Bytomiu

Dysponujemy LEŻANKĄ KOSMETYCZNA AZZURRO 361-A to wysokiej klasy leżanka, która pozwala na wykonywanie zabiegów kosmetycznych oraz wszystkich rodzajów masażu. Dzięki elektrycznemu sterowaniu możemy dogodne ustawić leżankę zapewniając komfort zarówno dla klienta oraz osoby wykonującej zabieg. Klasyczny design i funkjonalnośc mebla sprawiają, że stanowi on fantastyczny element nowocześnie urządzonego gabinetu i spa. Dodatkową zaletą jest podgrzwany wodny materac, pozwala na niecodzienny relax dla klienta.

Odpręż się i rozluźnij na suchym łóżku wodnym
Cierpisz z powodu dolegliwości bólowych? A może nadmiar stresu sprawia, że potrzebujesz prawdziwego relaksu i rozluźnienia? Łóżko wodne Hydro Jet to propozycja, dzięki której odzyskasz radość życia i zmniejszysz dokuczliwość wielu schorzeń.

Jakich efektów można się spodziewać?
Masaż na łóżku wodnym jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, bezinwazyjnym i bezpiecznym. Stanowi połączenie trzech elementów: masażu, ciepła i wody. Dzięki temu pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów.

Decydując się na masaż:

zmniejszasz napięcie mięśni,
odprężasz się,
usprawniasz układ krążenia,
łagodzisz dolegliwości bólowe.
Ponadto masaż na łóżku wodnym działa relaksująco i rozluźniająco. Odprężasz się, dzięki czemu po zabiegu czujesz pełne odrodzenie. Masz siłę i mnóstwo energii do dalszego działania.

Nasze obszary działania: Będzin, Chorzów, Katowice, Gliwice, Piekary Śląskie, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze

0 0 głosów
Ocena Artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze